Kochani, w sobotę, 30 maja, w siedzibie stowarzyszenia przy ul. Wojska Polskiego 30 w Rzepinie, będzie do Państwa dyspozycji PSYCHOLOG
Konsultacje 1:1 w ramach projektu "Opiekuńcze Skrzydła Powiatu" współfinansowanego przez Unię Europejską Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie odbędą się w godz 9:00 - 16:00. Ponadto:

Stowarzyszenie po PROstu zatrudni osobę do sprzątania sal terapeutycznych w Rzepinie.
Więcej informacji pod numerem telefonu 530 002 016
w godzinach pracy biura:
od poniedziałku do piątku 9.00-15.00

Uprzejmie informujemy, że wreszcie wznawiamy konsultacje 1:1 w ramach projektu "Opiekuńcze Skrzydła Powiatu" współfinansowanego przez Unię Europejską Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020. W sobotę, 16 maja w godz. 8:00 - 16:00 w naszej siedzibie w Słubicach, będzie do Państwa dyspozycji PSYCHOLOG i DIETETYK. Konsultacje te są dla Państwa darmowe.

Stowarzyszenie po PROstu informuje o warunkach dotyczących zachowania ostrożności w czasie epidemii:
1.  Na terapię przyjmujemy osoby zdrowe, bez oznak infekcji czy przeziębienia. W sytuacji stwierdzenia oznak infekcji specjalista będzie mógł odmówić przyjęcia i wyznaczyć kolejny termin po ustąpieniu objawów.

Stowarzyszenie po Prostu rozpoczyna rekrutację do projektu: „Zostań Odyseuszem – zagospodaruj z pożytkiem swój czas.”.
Projekt dofinansowany jest ze środków Gminy Słubice, a udział w nim jest bezpłatny.
    Do udziału serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z gminy Słubice - w wieku od 5 lat do ukończenia szkoły średniej (trener może podjąć indywidualną decyzję o zakwalifikowaniu do udziału dziecka w wieku 4 lat). Realizację projektu rozpoczynamy po skompletowaniu grup i zniesieniu obowiązujących ograniczeń.

Bardzo dobra wiadomość - powracamy. Z zachowaniem maksymalnych środków bezpieczeństwa wznawiamy prowadzenie terapii.
Terapeuci będą się kontaktować indywidualnie w sprawie rozpoczęcia zajęć.

Bardzo prosimy o przekazanie nam 1% podatku.
Pomoże to nam w realizacji naszych zadań statutowych.
Otrzymane środki przekazujemy na:
- organizację kreatywnych sobotnich warsztatów,
- organizację programu Odyseja Umysłu,
- działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami

Prezydent podpisał ustawy tworzące „tarczę antykryzysową” i od dziś obowiązują nowe przepisy dot. ważności i wydawania orzeczeń o niepełnosprawności.
Zgodnie z tą Ustawą orzeczenie o niepełnosprawności może być obecnie wydane bez bezpośredniego badania osoby, która o nie wnioskuje.

Szanowni Państwo,
dziś rozpoczynamy trzeci okres projektu "Specjalistyczna rehabilitacja osób niepełnosprawnych z powiatu słubickiego II" dofinansowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Okres realizacji: 01.04.2020 - 31.03.2021.