Nowości w po PROstu. Nasze stowarzyszenie nie tylko włączyło się w segregację odpadów, ale również propaguje ideę segregacji. Mamy nowe kosze, instrukcje słowne, instrukcje"pecsowe", książeczki do nauki co, gdzie wrzucić i edukacyjne kolorowanki do poczekalni.

Szanowni Państwo, decyzją zarządu od dziś do 25 marca zostają zawieszone zajęcia terapeutyczne i warsztatowe w stowarzyszeniu po PROstu. Szkoła Diament zawiesza zajęcia od poniedziałku 16 marca.

Uwaga od jutra do 25.03.2020 r. zostaje zamknięty prowadzony przez nas Środowiskowy Dom Samopomocy.
Poniżej Komunikat Wojewody Lubuskiego:

Informujemy, że od 01.04.2020 r. w prowadzonej przez Stowarzyszenie działalności odpłatnej ulegają zmianie stawki za poszczególne terapie:
DZIAŁALNOŚĆ ODPŁATNA STAWKI OBOWIĄZUJĄCE
OD 1 KWIETNIA 2020 R.

Jesteście gotowi na wspólne przygotowania do Świąt Wielkanocnych? Zapraszamy zatem już 14.03.2020 w godzinach od 10:00 do 12:00 przy ul. Kilińskiego 9L na Kreatywki, czyli bezpłatne warsztaty dla dzieci od lat pięciu.
Zadbamy o to, by upłynęły w miłej atmosferze!

W dniu 01.03.2020r. w Poznaniu odbyły się Eliminacje Odysei Umysłu, w których wystartowały trzy drużyny, działające w ramach członkostwa zarejestrowanego przez nasze stowarzyszenie.

Najmłodsza drużyna startująca w pierwszej grupie wiekowej awansowała do konkursu finałowego. Drużyna wystąpiła w składzie: Hanna Zduńczyk, Iga Kusz, Matylda Lubecka, Karina Lubecka, Maja Werwińska, Liwia Pawłowska i Nina Skrzypacz. Trenerami tej drużyny są: Iryna Yavorska, Piotr Jaworski i Stanisław Piórkowski.

Awansowała również drużyna z trzeciej grupy wiekowej. Do drużyny tej należą: Eliza Stefaniak, Weronika Piórkowska, Gabriela Mitrowicz, Paweł Żagiel, Konstanty Czerniawski i Patryk Nowak, a trenerami są: Tatiana Uwarkin, Tadeusz Dereń i Stanisław Piórkowski.

Stowarzyszenie po PROstu, oddział w Rzepinie zaprasza na SŁODKI CZWARTEK 19.03.2020 do szkoły podstawowej (będziemy od drugiej przerwy). Zebrane pieniążki zostaną przeznaczone na terapię psychologiczno – pedagogiczną dzieci z naszej szkoły oraz na doposażenie sal terapeutycznych.

W związku z wynikająca z realizacji projektu koniecznością przeprowadzenia audytu, zapraszamy firmy do składania ofert.
SZCZEGÓŁY:

Od kilku dni na korytarzach w siedzibie przy Szamarzewskiego można oglądać galerię zdjęć z naszych działań. Już zauważyliśmy, że wszyscy ochoczo szukają siebie na zdjęciach a że działań mamy sporo będziemy galerię rozszerzać.

Zapraszamy do oglądania.

Drodzy Nauczyciele, Pedagodzy, Psycholodzy, Terapeuci i Rodzice!
Niesamowici ludzie, bardzo znani w swojej dziedzinie, będący renomowanymi terapeutami behawioralnymi z Polskiego Stowarzyszenia Terapii Behawioralnej w Krakowie zgodzili się przyjechać do Słubic, aby przeprowadzić u nas szkolenie, pt. "Terapia behawioralna w teorii i praktyce. 3-modułowy kurs bazowy".